Obraz Wrocławia na płótnie: Most Grunwaldzki

Wrocaw Most Grunwaldzki

Ta niezwykła naścienna ozdoba w pełni zasługuje na to, by stała się kluczowym elementem dekoracyjnym na danej przestrzeni. Bardzo dobrze komponowała się będzie zarówno w nowoczesnym pokoju dziennym, jak i urządzonym w stylu vintage przedpokoju czy też w sypialni reprezentującej klimaty skandynawskie. Jesteśmy w stu procentach przekonani, że mieszkańcy Wrocławia oraz osoby często bywające w tym przepięknym mieście na pewno zdecydują się na zakup. Sprawdźmy zatem, co zadecydowało o niezwykłości tego modelu!

Most Grunwaldzki we Wrocławiu

Mosty od pewnego już czasu stają się niezwykle popularnym motywem, gdy w grę wchodzą ozdoby naścienne. Kompletnie nas ten fakt nie dziwi, mają one bowiem w sobie niezwykły rodzaj tajemnicy, zagadkę, coś, co przyciąga. Dlatego i w tym przypadku wykorzystano tę właśnie tematykę – w kontekście Wrocławia to tworzy niesamowitą całość!

Motyw przedstawia bowiem most Grunwaldzki na Odrze. Ukazany został nocną porą, kiedy wszystko prezentuje się niczym z baśni, a delikatne światła latarni tworzą atmosferę pełną tajemnic. Trzeba przyznać, że jest to bardzo niecodzienne przedstawienie tego wyjątkowego miasta, które z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym na mapie współczesnej Polski. Przybywają tu tysiące turystów polskich i zagranicznych, kwitnie życie kulturalne, gastronomia także reprezentuje znakomity poziom.

To z pewnością dlatego fotoobrazy Wrocław są tak bardzo popularne, kupują je bowiem przede wszystkim patrioci lokalni, ale i ci, dla których nadodrzańskie miasto stało się drugim domem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku tego modelu mamy do czynienia z niezwykłym zjawiskiem wizualnym – otóż fragmenty nocnego miasta odbijają się w tafli wody – trzeba przyznać, że efekt prezentuje się znakomicie! Tego typu zdjęcia na płótnie Wrocław to coraz częstszy wybór klientów, dla których liczy się design na poziomie światowym.

Zastosowano także ciekawą kolorystykę z częścią górną w barwach ciepłych oraz dolną prezentująca chłodne kolory. Taka dwoistość świata ujęta na jednym obrazie to zabieg niezwykle interesujący. Wiemy doskonale, że różne obrazy Wrocławia cieszą się dziś powodzeniem, lecz ten właśnie egzemplarz klienci upodobali sobie w sposób szczególny.

Trzeba przyznać, że model sprawdzi się idealnie zarówno w rodzinnym pokoju dziennym, jak i niewielkim przedpokoju, dużej sypialni czy też w przeznaczonym do pracy gabinecie. Można go wykorzystać w przypadku wielu aranżacji, ciesząc się niezwykłymi efektami wizualnymi, jakie z sobą przynosi. Oto recepta na piękno, wrocławskie piękno!

Zamów własny obraz z tym motywem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.